ZAPOWIEDŹ PIŁKARSKIEGO WEEKENDU

Featured Video Play Icon

W sobotę i niedziele zainaugurowane zostaną rozgrywki wielkopolskiej czwartej i piątej ligi sezonu 2020/21.

Nasz jedyny czwartoligowiec “Obra” Kościan podejmie w swoim pierwszym meczu nowego sezonu, beniaminka “Odolanovię” Odolanów. W drużynie Krzysztofa Knychały, która jest faworytem tego spotkania, zabraknie kontuzjowanego bramkarza Jędrzeja Dorynka. Niepewny jest tez występ Macieja Przewłockiego.

“Piętro” niżej czyli w piątej lidze powiat kościański ma trzech reprezentantów. Mecze przed własną publicznością zagrają “Promień” Krzywiń oraz “PKS” Racot. Krzywinianie podejmą “Orkana” Chorzemin, któremu w ubiegłym sezonie wysoko ulegli na wyjeździe 2:6. A zatem jest szansa na zrewanżowanie się rywalowi. Na antenie KLIN TV będzie można zobaczyć skrót z tego meczu. Drużyna z Racotu zagra w niedziele, na własnym obiekcie z beniaminkiem “Piastem” Poniec. “Piast” przed sezonem dokonał kilku wzmocnień i będzie na pewno niewygodnym rywalem dla zespołu Dawida Dominiczaka. “Pogoń” Śmigiel czeka w sobotę wyjazd na trudny teren do Stęszewa na mecz z “Lipnem”. Filarem tego zespołu jest były zawodnik “Lecha”, mający za sobą występy w ekstraklasie Maciej Scherfchen.

Za tydzień rozgrywki rozpoczną zespoły Klasy Okręgowej a za dwa tygodnie A i B-klasy, które podczas tego weekendu rozegrają etap strefowy “Totolotek Puchar Polski”

4 LIGA

01.08 godz. 17.00 “Obra” Kościan – “Odolanovia” Odolanów (Stadion Miejski w Kościanie)

5 LIGA

01.08 godz. 17.30 “Promień” Krzywiń – “Orkan” Chorzemin (Stadion w Krzywiniu)

01.08 godz. 18.00 “Lipno” Stęszew – “Pogoń” Śmigiel (Stadion w Stęszewie, ul. Trzebawska)

02.08 godz. 17.00 “PKS” Racot – “Piast” Poniec (Stadion w Racocie)

My przypominamy zarejestrowany przez nas mecz “Promienia” Krzywiń z “Akademią Piotra Reissa” Poznań. Zarówno “Promieniowi” jak i pozostałym naszym klubom życzymy samych dobrych i emocjonujących spotkań w nadchodzącym sezonie.

 

 

Najnowsze artykuły