ZATRZYMANY SPRAWCA USZKODZENIA SAMOCHODÓW!!

Zarzuty włamania oraz uszkodzenia mienia usłyszał 48-letni mieszkaniec gm. Śmigiel zatrzymany przez policjantów z naszej komendy. Do przestępstwa doszło w poniedziałek na terenie Śmigla. Dzień po zgłoszeniu w policyjnej celi na zarzuty czekał zatrzymany mężczyzna.
W poniedziałek zostaliśmy powiadomieni o uszkodzeniu dwóch samochodów i kradzieży akumulatora. Uszkodzone pojazdy stały zaparkowane na prywatnej posesji w Śmiglu. Zgłaszająca wyceniła wartość strat na kwotę 2500zł. Nieznany sprawca wszedł na prywatną posesję, uszkodził szyby w dwóch samochodach, a następnie po uszkodzeniu maski ukradł akumulator zamontowany w pojeździe. Sprawca próbował się również włamać do pomieszczenia gospodarczego znajdującego się na posesji.

Dzień po zgłoszeniu kryminalni zatrzymali 48-letniego mieszkańca gm. Śmigiel. Mężczyzna po nocy spędzonej w policyjnym areszcie usłyszał zarzuty. Przyznał się do ich popełnienia.

Za kradzież z włamaniem grozi od roku do 10 lat pozbawienia wolności. Uszkodzenie mienia jest zagrożone karą pozbawiania wolności do lat 5.

Źródło: Koscian112

Najnowsze artykuły