BRZYDKIE KACZĄTKO

 

 

 

Niedzielne popołudnia z bajką

21 czerwca 2020, godz. 15:00

024_kompr._354_KB.jpg

,,Brzydkie kaczątko” – Teatr Forma

Zapraszamy na ostatni już spektakl niedzielnego popołudnia z bajką. Tym razem spektakl zostanie z nami na dłużej i będzie możliwy do obejrzenia aż do końca wakacji!

Link podamy na stronie wydarzenia:

https://www.facebook.com/events/274412943639431/

,,Brzydkie kaczątko” to spektakl stworzony przez Teatr Forma na podstawie baśni Christiana Andersena, ,,opowiada o losach łabędziego pisklęcia, które wykluło się w kaczym gnieździe. Ze względu na swój wygląd, zupełnie inny niż małych kaczątek, nie zostało życzliwie przyjęte na podwórku. Los jednak wynagrodził mu wszystkie cierpienia, wyszydzania i prześladowania. Brzydkie Kaczątko przeobraziło się w pięknego łabędzia wzbudzając podziw i zachwyt nie tylko wśród podwórkowych towarzyszy. Przedstawienie mówi widzom by polubić siebie, aby nie oceniać innych wyłącznie po wyglądzie zewnętrznym, ubiorze czy bogactwie. Nie powinniśmy krzywdzić innych, ale dać im szansę na to by mogli stać się szczęśliwi i wartościowi. Bohaterami są różne zwierzęta z gospodarstwa domowego: kaczki, małe kaczuszki, kaczka hiszpanka, indor, kury, łabędzie w postaci lalek stolikowych i kukieł. Scenografia zmienia się na oczach widzów w inną przestrzeń, przedstawiającą mijające pory roku”.
Zapraszamy

 

Teatr Forma – Wystawiamy przedstawienia teatralne uczniom placówek szkolnych i oświatowych w przedszkolach oraz w szkołach podstawowych. Każdy spektakl z osobna posiada własne lalki, rekwizyty oraz scenografię. Poprzez interaktywny kontakt z publicznością, dzieci na chwilę przenoszą się w magiczny świat teatru oraz mają możliwość zapoznania się z różnymi teatralnymi rozwiązaniami.

Najnowsze artykuły