PRZEKAZANO ARTYKUŁY ZEBRANE DLA JASIA HUMSKIEGO

Jaś Humski przyszedł na świat w maju 2019 roku. Roczny Janek wymaga teraz wielospecjalistycznej opieki, m. in.: kardiologicznej, endokrynologicznej, neurologicznej, rehabilitacyjnej i wielu innych. Jego mama – Kasia jest absolwentką naszej szkoły. W związku z tym na terenie Zespołu Szkół Ponadpodstawowych im. Franciszka Ratajczaka w Kościanie zorganizowaliśmy zbiórkę artykułów dla chłopczyka. Zbieraliśmy pieluszki, chusteczki, deserki i artykuły kosmetyczne. Akcja została przeprowadzona w marcu – tuż przed niespodziewanym dla wszystkich ogłoszeniem pandemii i zamknięciem szkoły. Jak zwykle serduszka naszych uczniów okazały się niezwykle hojne!

Zebrane artykuły Katarzyna Humska odebrała, gdy tylko pojawiła się możliwość wizyty w naszej szkole. Zarówno mama Jasia jak i organizatorka zbiórki Katarzyna Marciniak-Helińska pragną serdecznie podziękować wszystkim Rodzicom i Uczniom za zaangażowanie i przekazane produkty.

 

Najnowsze artykuły