WAŻNE!

Informujemy, że w związku z wprowadzeniem na obszarze Polski stanu zagrożenia epidemicznego, od poniedziałku (16 marca 2020 r.) do odwołania w Starostwie Powiatowym w Kościanie nie będzie  prowadzona bezpośrednia obsługa klientów (zarówno w siedzibie przy al. T. Kościuszki 22, jak i na ul. Gostyńskiej 38). Urząd zostanie zamknięty dla osób niebędących jego pracownikami. Zamknięte dla klientów i osób z zewnątrz zostaną także wszystkie jednostki organizacyjne Powiatu.

W obu siedzibach Starostwa (al. T. Kościuszki 22, ul. Gostyńska 38) wystawione zostaną specjalne skrzynki, do których będzie można wrzucać dokumenty (nie będzie możliwości otrzymania potwierdzenia złożonego w ten sposób dokumentu).

Jednocześnie informujemy, że w przypadku przekroczenia w tym czasie 30-dniowego terminu rejestracji oraz zgłoszenia zbycia pojazdu nie będą nakładane kary finansowe.

W tym czasie urząd działa. W ważnych sprawach prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Wszystkie najważniejsze telefony i adresy mailowe znajdują się w Biuletynie Informacji Publicznej oraz na stronie internetowej www.powiatkoscian.pl w zakładce KONTAKT.

Najnowsze artykuły