,,DAJMY POMOC LUDZIOM W POTRZEBIE,, – AUKCJA DLA PRZEMKA

Kościańska grupa o nazwie ,,DAJMY POMOC LUDZIOM W POTRZEBIE,, ruszyła z następną zbiórka pomocy. Tym razem zbiórka jest o nazwie Aukcje dla Pana Przemka, która polega na licytowaniu rzeczy które znajdują się w danym czasie na stronie. Również każdy z nas może dać coś na licytację, oraz zapraszać znajomych. Bo grupę tworzymy sami a im więcej nas jest to większa szansa na pomoc – informują organizatorzy.

https://www.facebook.com/268184003887980/posts/481059432600435/

Do aukcji przyłączyło się mnóstwo ludzi o dobrych sercach. Tym razem postanowili pomóc również strażacy z naszego powiatu Kościańskiego. Z jednostek Osp KSRG Śmigiel, KSRG Osp Czempiń oraz Osp KSRG Krzywiń. Gdzie na licytacji będzie można wygrać ,,Dzień ze Strażakami,, w danej jednostce. Zapowiadają się nie lada atrakcje, warto licytować. Link do wszystkich licytacji znajduje się poniżej. A licytację że strażakami ukażą się już nie bawem.

https://www.facebook.com/groups/460780281229266/

Zapraszamy również do brania udziału w licytacjach, zapraszania swoich znajomych do grupy. Można wylicytować wspaniałe gadżety. Każdy również może udostępnić swoje licytację.

Foto prywatne danych jednostek

OSP KSRG Śmigiel
KSRG OSP Czempiń
Ochotnicza Straż Pożarna w Krzywiniu
Wielkopolskie Stowarzyszenie Strażaków Ochotników

 

 

Najnowsze artykuły