WYPADEK NA OBWODNICY KOŚCIANA

W środę tj. 13.11.2019 na obwodnicy Kościana po godzinie 7.00 doszło do zderzenia się czterech samochodów – dwóch ciągników siodłowych i dwóch samochodów osobowych.
Zderzenie miało miejsce na drodze krajowej nr 5 niedaleko ronda w Kiełczewie. Wszystkie poruszały się w kierunku ronda od strony Poznania. Według wstępnych ustaleń policji, kierujący ciągnikiem siodłowym marki Scania, 30-letni mieszkaniec Powiatu Jarocińskiego, nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego go pojazdu. Uderzył w tył Volvo z cysterną, którym kierował 30-latek z Powiatu Kościańskiego. W wyniku uderzenia rozszczelnieniu uległa cysterna, ale wyciek nie był groźny. W cysternie przewożony był skroplony tlen. Po zderzeniu volvo przemieściło się i uderzyło w osobowego Volkswagena, a natomiast VW uderzył w Hyundaia. Bo zdarzeniu dwie osoby przetransportowano do szpitala na szczęście po przebadaniu stwierdzono że nikomu nic poważnego się nie stało. W czasie akcji ratowniczych droga była zablokowana przez ok 3 godziny. A objazd był wyznaczony ulicami miasta Kościana.

źródło: Kościan112

 

 

0 0 votes
Article Rating

Najnowsze artykuły

1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Jola
Jola
3 lat temu

W sprawie odszkodowań polecam skontaktować się z kancelarią automobile expert. Kompleksowo, na jasnych warunkach, jeśli chodzi o prowizję, pomogą zlikwidować szkodę oraz odzyskać należne odszkodowanie. Dla zainteresowanych podaję numer telefonu 533-200-004.