Śmigiel najpiękniej ukwieconym miastem w Polsce.

Śmigiel najpiękniej ukwieconym miastem w Polsce. Tak zdecydowali internauci w plebiscycie “Terra Flower Power”. Kolejne miejsca na podium zajęły miasta Września oraz Grodzisk Mazowiecki.
Organizatorem konkursu był portal InspirowaniNatura.pl. Głosowanie trwało od 1 sierpnia, ogłoszenie wyników nastąpiło 26 sierpnia o 11:00. Śmigiel zdobył 1160 głosów i wyprzedził Wrześnię o 89 punktów.

” Głosowanie odbywało się za pomocą “lajków” na portalu społecznościowym. To pierwsze miejsce to wynik fantastycznej mobilizacji naszych mieszkańców. Wyprzedziliśmy takie metropolie jak Warszawa, Gdańsk czy Białystok. Wspaniale było obserwować, jak nasi mieszkańcy z pełnym zaangażowaniem zabiegają o głosy wśród swoich znajomych. To świadczy o tym, że ich zdaniem
zasługiwaliśmy na to wyróżnienie. Bardzo za to dziękuję! Podziękowania i gratulacje należą się pracownikowi Urzędu Zbigniewowi Sworackiemu, który sumiennie dba o nasze rośliny i dzięki któremu tak pięknie rosną” – powiedziała burmistrz Małgorzata Adamczak.

 

źródło:U.Śmigiel