Zwycięstwo juniorów młodszych “Obrzanki”

Po wysokiej porażce w Koninie z Górnikiem na inaugurację sezonu, zespół juniora młodszego podejmował w niedzielę Przemysława Poznań.
Nasi goście przyjechali do Kościana podbudowani zwycięstwem nad Jarota Jarocin. Drużyna Dawida Ratajczaka otrząsnela się po środowej porażce i zagrała naprawdę bardzo dobre spotkanie. Już w czwartej minucie spotkania pierwsza bramkę zdobył Michał Dakowski. Na 2-0 podwyższył Mikołaj Jędraszyk, a trzecią bramkę przed przerwą strzeli ponownie Michał Dakowski. Ten sam zawodnik po przerwie po raz trzeci pokonał bramkarza gości. Wynik meczu na 5-0 ustalił Kacper Mroziński.
W najbliższą niedzielę Obra zagra mecz wyjazdowy z Jarota Jarocin.

Obra Kościan – Przemyslaw Poznań 5-0 (3-0)

Bramki: Michał Dakowski – 3, Kacper Mroziński, Mikołaj Jędraszyk

Obra: Kacper Staskiewicz (Adam Drag) – Adam Potocki (Jakub Tycner), Jan Filipowicz, Karol Adamczak, Kacper Adamczak, Kacper Zydorczyk, Łukasz Dobron, Kacper Mroziński (Oskar Ludwiczak), Mikołaj Jędraszyk, Mikołaj Kostrzewa (Hugo Wolny), Michał Dakowski

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com