Trwają wakacje z Akademią Piłkarską Reissa – Kościan

Blisko 20 osób wzięło udział w pierwszym turnusie półkolonii, które dla dzieci przygotowała Akademia Piłkarska Reissa – Kościan. Oprócz zajęć sportowych w programie znalazło się wiele atrakcji, a najwięcej frajdy sprawiła młodym kościaniakom wycieczka całodniowa wycieczka do Afrykarium wrocławskiego ZOO. Działająca od kilku lat na terenie gminy i miasta Kościan filia Akademii Piłkarskiej Reissa nawet w wakacje prowadzi regularne treningi dla swoich podopiecznych, a dodatkowo organizuje półkolonie, wycieczki i obozy sportowe dla swoich podopiecznych. Właśnie zakończył się pierwszy turnus półkolonii, w którym wzięło udział blisko 20 dzieci z terenu Gminy Kościan.

– Oprócz regularnych treningów w programie znalazł się wyjazd na seans filmowy do Poznania, warsztaty w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Kościanie, wycieczka do Afrykarium wrocławskiego ZOO, wizyta integracyjna w sali zabaw Nufrik, konkursy i mecze towarzyskie – mówi trener Tomasz Woźniak z Akademii Piłkarskiej Reissa – Kościan.

Czołowe grupy APR Kościan już rozpoczęły przygotowania do nowego sezonu, w którym będą występować w Wielkopolskiej Grupie Mistrzowskiej Młodzików PZPN i Grupie Mistrzowskiej Trampkarzy OZPN. Ponadto młodzi piłkarze Akademii Reissa będą bronić mistrzowskiego tytułu w Lidze RAFiK pod patronatem PZPN i występować w Wielkopolsko-Lubuskiej Lidze Piłkarskiej. Przypomnijmy, że cały czas trwa nabór do drużyn APR Kościan we wszystkich kategoriach wiekowych: Skrzat (4-6 lat), Żak (7-9 lat), Orlik (10-11 lat), Młodzik (12-13 lat), Trampkarz (14-15 lat). Każdy, nowy zawodnik Akademia Piłkarska Reissa – Kościan otrzyma na start piłkę z oficjalnej kolekcji Klubu. Zapisy poprzez sms tel. 606976471 lub email t.wozniak@akademiareissa.pl.

Występy zespołów Akademii Piłkarskiej Reissa – Kościan w rozgrywkach młodzieżowych są możliwe dzięki wsparciu Urzędu Miasta Kościan i MOSiR Kościan.

 

Najnowsze artykuły