Remis w pierwszym meczu trampkarzy

Trampkarze Obry Kościan rozegrali w niedzielę pierwszy mecz o mistrzostwo OZPN Leszno. W Gostyniu zagrali z miejscową Kanią.
Mecz rozpoczął się bardzo dobrze dla naszej drużyny, bowiem w 5 minucie miejscowego bramkarza pokonał Oskar Maciejewski. Niestety przed przerwą gospodarze najpierw doprowadzili do wyrównania a chwilę później objęli prowadzenie. Druga połowa rozpoczęła się od ataków zespołu z Gostynia. W bramce “Obrzanki” jednak znakomicie spisywał się Michał Michałowicz. Nasza drużyna doprowadziła do remisu a bramkę zdobył Mikołaj Kostrzewa.
W najbliższy wtorek mecz rewanżowy na Stadionie Miejskim w Kościanie. Początek spotkania o godz. 18.00. Liczymy na zwycięstwo naszych chłopaków.
Kania Gostyń – Obra Kościan 2-2 (2-1) 
Bramki: Oskar Maciejewski, Mikołaj Kostrzewa
Obra: Michał Michałowicz – Kacper Adamczak, Karol Adamczak, Mikołaj Wachowiak, Jan Filipowicz, Łukasz Dobroń (Jakub Tycner), Kacper Mroziński (Filip Wróblewski), Kacper Zydorczyk (Adam Potocki), Mikołaj Jędraszyk, Mikołaj Kostrzewa (Bartosz Narożny), Oskar Maciejewski
Żółte kartki: Kacper Zydorczyk, Kacper Adamczak, Mikołaj Wachowiak