Charytatywne wędkowanie

Wszystkich wędkarzy serdecznie zapraszamy do udziału w charytatywnych zawodach wędkarskich, które odbędą się 01.06.2019 r. na „Dużym stawie” w Dzięczynie, należącego do PSW PERKOZ Poniec. Zawody charytatywne zostaną zorganizowane po raz drugi i w porównaniu do roku ubiegłego, nie planujemy wyłaniania zwycięzców. Uważamy, że każdy wędkarz, który weźmie udział w zawodach jest zwycięzcą. Dlatego pracujemy wraz z Naszymi sponsorami i partnerami nad uszykowaniem dla każdego uczestnika pamiątkowego medalu i upominku. Aby zachęcić większą ilość zawodników do udziału w zawodach, w tym roku dozwolone będzie wędkowanie metodą dowolną w kategorii indywidualnej lub drużynowej. Czas zawodów to 10 godzin, a zbiórkę zawodników zaplanowano na godz. 05:00. Wpisowe wynosi 45,00 zł. Osoby, które nie mogą zapisać się osobiście, a chciałyby uczestniczyć w zawodach proszone są o kontakt e-mailowy: prideofcarp@gmail.com.

Jednocześnie zachęcamy osoby, które z różnych przyczyn nie mogą brać czynnego udziału w imprezie, do przelania choćby kilku złotych na konto Emilki. Celem zawodów jest pomoc w zakupie specjalistycznego wózka dla dwuletniej Emilki.

Wpłaty prosimy kierować na konto:

Fundacja Dzieciom “Zdążyć z Pomocą”

Alior Bank S.A.

42 2490 0005 0000 4600 7549 3994

Tytułem:

34103 Hohorek Emilia darowizna na pomoc i ochronę zdrowia

Emilia urodziła się 5.10.2017 r. w szpitalu w Kościanie. Zdiagnozowano u niej rozszczep podniebienia miękkiego i twardego, dodatkową 13 parę żeber , chorobę serca ASD 2 oraz dziurkę w sercu . Po badaniach genetycznych stwierdzono u niej Zespół Emanuel. Emilka choruje na epilepsje, słyszy na poziomie 80 dB –  jest to ciężka głuchota. Ma skrajnie obniżone napięcie mięśniowe z asymetrią ciała. Emilka ma także zwichnięcie stawów biodrowych. Jest już po operacji podniebienia w Warszawie w IMID. Choroba Emilki jest drugim takim przypadkiem w Polsce. Emilka ma rehabilitację ruchową i słuchu, bo dzięki zakupionym aparatom może słyszeć, ale musi nauczyć się odbierać bodźce słuchowe, których słyszące dzieci uczą się w naturalny sposób zaraz po urodzeniu. Ona nie miała na to szans więc teraz dzielnie to nadrabia. Oprócz tego, w tym roku czekają na nią kolejne operacje: biodra i serduszka. Emilka jest również pod opieką Fundacji dla dzieci ,,Zdążyć z pomocą” . Zawody te są imprezą towarzyszącą do turnieju piłkarskiego Piłkarze dzieciom, który odbędzie się w Kościanie  po raz X. Turniej ten odbywa się co roku w grudniu i do udziału zapraszane są zespoły piłkarskie, zarówno kobiece jak i mężczyzn z całej Polski. Dodatkowo imprezę odwiedzają gwiazdy ze świata sportu i muzyki. Cały zebrany dochód przeznaczany jest na leczenie dziecka lub zakup specjalistycznego sprzętu.

Najnowsze artykuły