Śniadanie biznesowe dla branży budowlanej

Jakie przetargi zaplanowały samorządy lokalne do końca 2019 roku, czym jest karta wadialna, gdzie szukać środków na rozwój firm, oraz o umowach w zamówieniach publicznych i pozycji podwykonawcy – o tym wszystkim rozmawiać będziemy 21 maja, podczas pierwszego śniadania biznesowego w Ośrodku Wspierania Przedsiębiorczości w Kościanie. Zapraszamy przedsiębiorców z branży budowalnej i wszystkich zainteresowanych tematem.
Spotkanie będzie miało luźny charakter. Spotkamy się przy kawie i przekąskach, by poznać się, wymienić doświadczenia, porozmawiać, a przy okazji pozyskać wiedzę, która może okazać się niezwykle przydatna. Do dyspozycji uczestników będą punkty konsultacyjne przygotowane przez Samorządowy Fundusz Poręczeń Kredytowych w Gostyniu, Adwokacką Spółkę Partnerską MSM i Ośrodek Wspierania Przedsiębiorczości w Kościanie. Informacje dotyczące planowanych zadań zaprezentują przedstawiciele poszczególnych samorządów. Program spotkania przedstawia się następująco:
9.30-9.45 – Karty wadialne (bezgotówkowe wnoszenie wadiów) – prezentacja oferty Samorządowego Funduszu Poręczeń Kredytowych w Gostyniu.
9.45-10.00 – Środki na rozwój firm – pożyczka JEREMIE 2 – oferta Ośrodka Wspierania Przedsiębiorczości w Kościanie.
10.00-11.00– Prezentacja zadań przewidzianych do realizacji przez powiat kościański, miasto Kościan oraz gminy: Czempiń, Kościan i Śmigiel
11.00-11.30 – Umowy w zamówieniach publicznych i pozycja podwykonawcy – prelekcja Wojciecha Dominiaka z Adwokackiej Spółki Partnerskiej MSM w Lesznie.
Na śniadanie biznesowe zapraszamy do Ośrodka Wspierania Przedsiębiorczości w Kościanie, ul. Dworcowa 1 (budynek dworca PKP, I piętro)
Zgłoszenia udziału w bezpłatnym spotkaniu przyjmujemy do 20 maja. Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Więcej informacji pod nr tel. 65 512-77-83 lub 797 508 207 oraz na www.owp.koscian.net.

Najnowsze artykuły