Mistrzostwac Europy w trójboju siłowym juniorów do 23 lat Pilznio Czechy!

W dniu 30.04.2019 w Pilznie Czechy nasza zawodniczka klubu kobra Kościan Wiktoria Zalesińska zdobyła brązowy medal na mistrzostwach Europy w trójboju siłowym juniorów do 23 lat ! Wiktoria osiągnęła wyniki przysiad 170kg ,wyciskanie 85kg i martwy ciąg 140kg razem 395kg ! Przypomnę że dwa dni wcześniej nasza zawodniczka zdobyła tytuł mistrzyni Polski do lat 20 ! Bardzo duży sukces dla naszego klubu biorąc pod uwagę że był to jedyny medal w tej grupie wiekowej kobiet dla Polski! Jako trener i prezes klubu gratuluję Wiktorii wyników bo niewątpliwie jest bardzo utalentowana i zapracowana.Wiktoria ponadto startuje w olimpijskiej dyscyplinie podnoszenia ciężarów gdzie też ma olbrzymie możliwości i związku z czym rozdarte serce czemu się poświęcić 😕w trójboju już odnosi sukcesy w podnoszeniu ciężarów mogą dopiero nadejść osobiście uważam że jest na tyle młoda i utalentowana do tego aby zrobić karierę w podnoszeniu ciężarów! Tak czy siak decyzja należy do Wiktorii a teraz wielkie gratulacje jak zwykle podziękowania dla naszych sponsorów którzy wspomagają nasz klub czyli miasto Kościan, powiat Kościan, firma Foliareks i Mirkowi Stuckiemu! bez Was z pewnością nie było by tych sukcesów bardzo dziękujemy.

 

Najnowsze artykuły