Zapraszamy na marcowe spotkania w OWP

Marzec kojarzy się z wiosną, a wiosna to nowe możliwości, nowe pomysły i przypływ sił witalnych, który odczuwamy wszyscy. Dlatego Ośrodek Wspierania Przedsiębiorczości w Kościanie przygotował ciekawą ofertę szkoleń i spotkań informacyjnych.
Oto nasze propozycje:
13 marca w godz. 13-14 – „Przechowywanie dokumentacji, e-akta dla płatnika” – bezpłatne szkolenie przygotowane przez ZUS Inspektorat w Kościanie.
19 marca w godz. (do wyboru) 10-12 lub 14-16– „Ochrona majątku przedsiębiorcy, czyli jak stworzyć firmę wielopokoleniową” – bezpłatne spotkanie informacyjne omawiające tematy związane z sukcesją przygotowane przez PZU Życie
21 marca w godz. 18-20 – „Kobieta na rynku pracy” – bezpłatne spotkanie informacyjno-motywacyjne podczas którego porozmawiamy o prawach i obowiązkach kobiet aktywnych zawodowo, możliwości bezpłatnego podniesienia kompetencji oraz zdobycia zupełnie nowych zawodów oraz innych ciekawych tematach.
25 marca w godz. 12-14 – „Mój pomysł, moja firma – czyli jak to zrobić krok po kroku” – bezpłatne konsultacje indywidualne dotyczące zakładania działalności gospodarczej oraz tworzenia start-upów poprowadzi trener biznesu Jakub Grzelka.
25 marca w godz. 14-16 – bezpłatny dyżur doradcy podatkowego dla osób planujących działalność gospodarczą. Spotkania odbywają się w ramach akcji START BIZNES realizowanej przez Krajową Izbę Doradców Podatkowych.
26 marca w godz. 10-11 – „Twój e-PIT” bezpłatne szkolenie instruktażowe przygotowane przez Urząd Skarbowy w Kościanie omawiające możliwość elektronicznego składania rocznych rozliczeń z fiskusem.
29 marca w godz. 8-16 – Skuteczna sprzedaż, czyli jak pracować z klientem – płatne szkolenie, którego tematem będzie profesjonalna obsługa klienta oraz techniki sprzedażowe.
Wszystkie spotkania odbywać się będą w Ośrodku Wspierania Przedsiębiorczości w Kościanie, przy ul. dworcowej 1 (budynek dworca PKP, I piętro). Zainteresowanych prosimy o wcześniejsze zgłoszenia. Więcej informacji pod nr. tel. 65 512 77 83 i 797 508 207 oraz na stronie www.owp.koscian.net.

Najnowsze artykuły