Rodzinny rajd samochodowy

W niedzielę, 24 marca, w ramach charytatywnej akcji „Otwórzmy serca” odbędzie się w Kościanie rodzinny rajd samochodowy.Pamiętacie ubiegłoroczny weekend cudów pod hasłem „Otwórzmy Serca”? Szykujcie się na kolejny! W przedostatni weekend marca ponownie zjednoczmy siły, aby zebrać pieniądze na leczenie dwójki kościaniaków. Tym razem kwestujemy na leczenie i rehabilitację: Basi Górskiej, zmagającej się od siedmiu lat z nowotworem, i Marka Waltera, którego zespół móżdżkowy uczynił niezdolnym do samodzielnej egzystencji. Będzie też trzeci, zbiorowy, beneficjent: podopieczni Stowarzyszenia Dać Pomoc.W programie: 24-godzinna sztafeta dziesięciu pań z Kościan Team; koncert, podczas którego prezentować się będą młodzi artyści; koncert z muzyką: fusion, jazz, flamenco, rock&blues i reggae; warsztaty plastyczne dla dzieci, kawiarenki z domowymi wypiekami.Na niedzielę, 24 marca, zaplanowano pierwszy Rodzinny Rajd Samochodowy „Otwórzmy Serca”, którego organizacji podjął się przy wsparciu miasta Klub Motorowy Winogrady (strona www organizatora rajdu).

– To miejski rajd dla wszystkich. Zapraszamy całe rodziny. Gwarantujemy dobrą zabawę – mówi organizator rajdu Tomasz Wojciechowski. – Uczestnicy poruszają się po drogach publicznych zgodnie z obowiązującymi przepisami Kodeksu Drogowego. Skład minimalny załogi to kierowca i pilot. Nie ma przeszkód, żeby w samochodzie znajdowało się więcej osób.

Przed startem odbędzie się odprawa, podczas której zostaną wyjaśnione zasady posługiwania się itinererem, czyli zakodowanym opisem trasy i kartą drogową .

Koszt uczestnictwa to 20 zł od załogi.  Organizatorzy będą wdzięczni za większe wpłaty. Wszystkie zebrane pieniądze trafią do beneficjantów akcji „Otwórzmy serca”.

Wpisowe należy wpłacić na konto: 22 1140 2004 0000 3102 7471 5849. W tytule przelewu wpisać „RRS imię i nazwisko kierowcy”. Dopuszcza się płatność gotówką w dniu imprezy.

ZGŁOSZENIA przyjmowane są wyłącznie drogą mailową na adres rrs@winogrady.com
W zgłoszeniu proszę podać:
– imię i nazwisko kierowcy
– imię i nazwisko pilota
– markę pojazdu

Pytania należy kierować na adres rrs@winogrady.com

Jak wygląda Itinerer? Wyjaśnia Tomasz Wojciechowski – LINK

Najnowsze artykuły