Bezpłatne kursy komputerowe i tablety na własność dla Seniorów 65+ z gminy Czempiń!

Featured Video Play Icon

Fundacja Partycypacji Społecznej realizuje projekt „ Cyfrowa Wielkopolska” dofinansowany z UE dedykowany seniorom 65+. Poinformuj swoich najbliższych! Nie przegap okazji!
Zapraszamy seniorów z gminy Czempiń, którzy ukończyli 65 rok życia do udziału w bezpłatnych szkoleniach komputerowych.Szkolenia prowadzone są przez doświadczonych trenerów, w tempie i na poziomie dostosowanym do możliwości uczestników. Seniorzy nie muszą posiadać własnych komputerów, podczas zajęć mają zapewniony dostęp do komputerów szkoleniowych.
Na zajęciach uczymy od podstaw praktycznej obsługi komputera, telefonu, tabletu oraz swobodnego i bezpiecznego poruszania się po Internecie. Część szkoleniowa połączona jest z animacjami, które pomagają utrwalić zdobytą wiedzę i wykorzystać ją w życiu codziennym.Na zakończenie nauki seniorzy spełniający wymagania projektowe otrzymują tablet na własność.
Zajęcia w gminie Czempiń rozpoczynają się na początku marca.Zgłoszenia przyjmowane są pod numerem telefonu 577-999-362 oraz mailem rekrutacja@cyfrowa-wlkp.com Ilość miejsc ograniczona!Więcej informacji o projekcie można znaleźć na stronie www.cyfrowa-wlkp.comCyfrowa Wielkopolska, projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020, Oś priorytetowa III: 3.1 Działania szkoleniowe na rzecz rozwoju kompetencji cyfrowych.Realizatorem projektu jest Fundacja Partycypacji Społecznej z siedzibą w Poznaniu. Projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich. Dofinansowanie projektu z UE 10.122.977,44 zł.

Najnowsze artykuły