Nowy rok, nowe propozycje

Ośrodek Wspierania Przedsiębiorczości w Kościanie zaprasza do korzystania ze styczniowej oferty:
23.01 w godz. 10-11 – bezpłatne szkolenie pod hasłem „ROZLICZ STARY ROK” – podczas którego pracownicy Urzędu Skarbowego w Kościanie opowiedzą o nowych terminach i sposobach przesyłania informacji o dochodach przez płatników oraz o usłudze „Twój e-PIT”.
24.01 w godz. 10-12.30 – „ZMIANY W PODATKACH PIT i CIT W 2019 r.” – płatne szkolenie omawiające najistotniejsze zmiany, wchodzące w życie w tym roku. Poprowadzi je doradca podatkowy, wieloletni pracownik administracji skarbowej, były naczelnik urzędu skarbowego, trener podatkowy Ministerstwa Finansów Jolanta Nowak. Cena szkolenia 120 zł za osobę (dla każdego kolejnego pracownika z tej samej firmy 50% rabatu).
25.01 w godz. 17.30-19.30 – w ramach cyklu „Wielkie Kobiety z Małych Miast” zapraszamy na bezpłatne spotkanie pod hasłem „Pożegnaj stare, przywitaj nowe!”. Porozmawiamy o marzeniach i o tym, jak je realizować, o planach na przyszłość, stworzymy mapę marzeń. Będzie też mowa o możliwości pozyskania środków na rozpoczęcie działalności gospodarczej.
28.01 w godz. 14-16 – bezpłatny dyżur doradcy podatkowego dla osób myślących o założeniu własnej firmy. Podczas indywidualnych konsultacji można pozyskać wiedzę na temat najkorzystniejszych form opodatkowania dla planowanej działalności oraz inne informacje związane z założeniem i prowadzeniem firmy.
29.01 w godz. 10-12 – szkolenie pod hasłem „Zmiany w prawie pracy i przetwarzaniu danych osobowych pracowników (RODO) od stycznia 2019 r.”. Podczas szkolenia omówione zostaną tematy związane z zmianami w dokumentacji pracowniczej, kwalifikowanym podpisem elektronicznym, nowymi zasadami przetwarzania danych osobowych pracowników itp. Mowa będzie również o tym jak przygotować się do kontroli UODO. Cena szkolenia 123 zł za osobę (dla każdego kolejnego pracownika z tej samej firmy 50% rabatu).
30.01 w godz. 17-19 – „Jak przekuć pasję w biznes czyli o co chodzi z tym START-UPem?” – bezpłatne spotkanie, na które zapraszamy wszystkich mających ciekawe pomysły, również uczniów – bo kreatywność nie zna wieku! Mowa będzie o tym co to jest strt-up, skąd wziąć na niego pomysł, jak wprowadzić go w życie, gdzie szukać pomocy. Postaramy się też odpowiedzieć na pytania czy pasja może stać się pomysłem na zawodowe życie i czy zwykły biznes może stać się start-upem.
Spotkania odbywać się będą w siedzibie Ośrodka Wspierania Przedsiębiorczości w Kościanie, ul. Dworcowa 1 (budynek dworca PKP, I piętro). Osoby zainteresowane prosimy o wcześniejsze zgłoszenia. Więcej informacji uzyskacie Państwo pod nr tel. 65 512 77 83 i 797 508 207.

 

 

źródło:Ośrodek Wspierania Przedsiębiorczości w Kościanie

 

 

Najnowsze artykuły