Protest kościańskich rolników!

W dniu dzisiejszym (tj. piątek, 11 stycznia br.) kolumny ciągników zablokują drogę krajową nr 5. Jak nieoficjalnie dowiedziała się ,,KLIN TV’’ kawalkada składająca się z około 100 ciągników (w godz. 11.00 – 15.00), poruszając się z prędkością około 20 kilometrów na godzinę, przemieszczać się będzie pomiędzy rondami w Kiełczewie i Głuchowie. Druga kolumna obierze przeciwległy kierunek, na odcinku Kiełczewo – Śmigiel. Protest ma na celu zwrócenie uwagi na trudną sytuacje w rolnictwie, szczególnie w sektorze produkcji trzody chlewnej. Warto dodać, że blokada popularnej ,,piątki’’ to sprawdzony instrument walki o interesy rolników. Podobna akcje miały miejsce miedzy innymi w 2001 roku, co ilustruje załączona fotografia.

One Thought to “Protest kościańskich rolników!”

  1. Martin

    Co to za tępaki!!!!! Komu oni utrudniają życie?? normalnemu człowiekowi który wiezie towar na miejsce, który jedzie z dziećmi do szkoły , który spieszy się do pracy, na spotkanie, na trening itp. Co zwykły “kowalski” wam zrobił ???? Strajkujcie sobie tam w Warszawie pod drzwiami tych którzy wam utrudniają życie nie róbcie tego innym ludziom którzy nie są niczego winni

Wpisz komentarz

STOP HEJTOWI - PAMIĘTAJ - NIE JESTEŚ ANONIMOWY! Jeśli zamierzasz kogoś bezpodstawnie pomówić, musisz wiedzieć, że osobie pokrzywdzonej przysługuje prawo zgłoszenia tego faktu policji, której portal jest zobligowany wydać numer ip Twojego komputera.