Straż Miejska w mrozy pomoże odpalić auto

Straż Miejska w Kościanie informuje, że w przypadku problemów z uruchomieniem samochodu można dzwonić na telefony straży miejskiej 65 512 63 25 i 505 030 595 (od poniedziałku do piątku od godz. 7.00 do 23.00). Patrol strażników przyjedzie niezwłocznie na każde wezwanie i pomoże odpalić auto urządzeniem rozruchowym, które Straż Miejska w Kościanie posiada od 2018 roku.

Straż Miejska prosi jednak o wyrozumiałość, gdyby trzeba było chwilę poczekać. W pierwszej kolejności załatwiane będą zgłoszenia dotyczące zagrożenia życia lub mienia.

Zasilacz będący na stanie straży  jest mocnym urządzeniem do awaryjnego rozruchu i może być używany do ciężarówek, samochodów, vanów i większości obciążeń 12V. Zasilacz pracuje również w bardzo niskich temperaturach.

Może służyć jako przenośne źródło prądu – wyposażony jest w 2 gniazda zapalniczki do którego możemy podłączyć urządzenia pomocnicze przy naprawie samochodów np. oświetlenie. Jest to urządzenie przenośne, nie potrzebuje podłączenia do zasilania 230 V aby odpalać samochody.

 

Źródło: koscian.pl

Najnowsze artykuły