XXXIII KOŚCIAŃSKI KONCERT NOWOROCZNY

Zosia Nowakowska

Na deskach teatralnych zadebiutowała w 2004 roku rolą Juli w musicalu „Romeo i Julia“ Janusza Józefowicza i Janusza Stokłosy. W latach 2004 – 2010 współpracowała z teatrem Studio Buffo w Warszawie. Brala udział w takich spektaklach jak „Ukochany kraj“, „Tyle miłości“, „Wieczór Włoski“, „Wieczór francuski“, „Wieczór Rosyjski“, czy „Hity Buffo“.  Grala także główną rolę w musicalu „Metro“. W roku 2006 zagrała rolę młodej Marii Antoniny w operze Ça Ira, autorstwa basisty i lidera  zespołu Pink Floyd – Rogera Watersa. Od 2014 roku współpracuję z Teatrem Muzycznym Roma w Warszawie, gdzie zagrała w spektaklu „Alemusicale” oraz „Mamma Mia“ (Sophie). Altualnie wciela się w główną rolę w musicalu „Piloci” (Nina).  Współprcuję też ze studiami dubbingowymi. W dorobku ma min. rolę w polskiej wersji filmu Walta Disneya pt. „Zaczarowana”, w którym zaśpiewała partie wokalne głównej postaci – Księżniczki Giselle. Jej głos można też usłyszeć w filmie „Muppety“ (piosenki Mary) oraz w serialu „Elena z Avaloru” gdzie dubbinguje postać tytułowej księżniczki Eleny. Od 2007 roku współpracuję w charakterze solistki z Piotrem Rubikiem z którym nagrała min takie płyty jak „Habitat“, „Rubik One“, „Santo Subito – cantobiografia Jana Pawła II“ oraz „Opisanie Świata“.  Od 2014 roku współpracuję również z Polską Orkiestrą Muzyki Filmowej pod batutą Przemysława Pasternaka. W 2017 roku znalazła się wśród 4 finalistów siódmej edycji programu telewizji Polsat „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”.

Janusz Kruciński

Aktor, wokalista, autor tekstów piosenek. Występuje na scenach teatrów muzycznych w Chorzowie, Gdyni, Szczecinie i Warszawie, w których wykreował wiele głównych ról w tytułach należących do ścisłego kanonu światowego musicalu – Che w Evicie, Jezus w Jesus Christ Superstar, Roger w Rent, Chris w Miss Saigon, Jean Valjean w Les Misérables i wiele innych. Sceniczne i estradowe peregrynacje zaowocowały współpracą z wybitnymi twórcami polskiej muzyki, wśród których znaleźli się między innymi Katarzyna Gärtner, Bartłomiej Gliniak, Zygmunt Konieczny, Włodzimierz Korcz, Piotr Rubik.

Piotr Wrombel

pianista, kompozytor, aranżer
Absolwent Wydziału Jazzowego Akademii Muzycznej w Katowicach w klasie profesora Wojciecha Niedzieli.
Jest przedstawicielem młodszej generacji muzyków jazzowych. Laureat festiwali i konkursów jazzowych takich jak Jazz Juniors, Jazz nad Odrą, Konkurs Improwizacji Jazzowej w Katowicach. Gra także na instrumentach klawiszowych. Bierze udział w wielu projektach jazzowych o zróżnicowanym charakterze. Jest pianistą uniwersalnym poruszającym się ze swobodą po różnych obszarach stylistycznych jazzu. Zauważalna jest także jego aktywność na scenie muzyki gospel, soul i pop. Współpracuje między innymi z takimi artystami jak, Edyta Górniak, Ewa Uryga, Kasia Cerekwicka, Tatiana Okupnik, Zbigniew Namysłowski i in.

W programie:

Klasyczne przeboje musicalowe i filmowe, kolędy i znane piosenki z wykonani Zosi w teatrach Buffo i Roma oraz ze współpracy z Piotrem Rubikiem.

 

Chór MUZA pod batutą Izabeli Woźniak

 

wejściówka: 10 zł
Wejściówki do nabycia w KOK od 10 grudnia 2018r.
Wejściówki dostępne w KOK. Kasa KOK czynna od poniedziałku do piątku od 8:00-15:00.
W dniu 10 grudnia kasa KOK czynna w godz. 8:00 – 18:00.
Dochód z biletów przekazany zostanie na cel charytatywny.
 
6 stycznia 2019
sala widowiskowa KOK, godz. 18:00

Najnowsze artykuły