Medal okolicznościowy na 100-lecie Odzyskania Niepodległości

W piatek, 16 listopada delegacja Zarządu Powiatowego Ligi Obrony Kraju w Kościanie, w składzie: Robert Sekuła – Prezes ZP LOK w Kościanie, Jerzy Wiśniewski – Wiceprezes ZP LOK w Kościanie oraz Czesław Dodat – Skarbnik ZP LOK w Kościanie odwiedziła Urząd Gminy Kościan.

W trakcie spotkania delegacja na wniosek Zarządu Powiatowego Ligi Obrony Kraju w Kościanie uhonorowała Medalem Okolicznościowym z okazji 100-lecia Odzyskania Niepodległości Andrzeja Przybyłę – Wójta Gminy Kościan, w związku z zakończeniem kadencji 2014-2018 za pełną zaangażowania pracę dla dobra społeczności lokalnej oraz Ligi Obrony Kraju w Kościanie.

Ponadto podczas podsumowania XVIII Mistrzostw Powiatu Kościańskiego i Gminy Kościan w Strzelaniu z Wiatrówki, które odbyły się 10 listopada w Widziszewie medalami wyróżnieni zostali także Mirosław Duda – zastępca Wójta Gminy Kościan oraz Artur Opas – dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kościanie.

źródło: LOK Kościan

Powiązane artykuły

Wpisz komentarz

STOP HEJTOWI - PAMIĘTAJ - NIE JESTEŚ ANONIMOWY! Jeśli zamierzasz kogoś bezpodstawnie pomówić, musisz wiedzieć, że osobie pokrzywdzonej przysługuje prawo zgłoszenia tego faktu policji, której portal jest zobligowany wydać numer ip Twojego komputera.