Kopienka – nastąpią zmiany w urzędzie

Featured Video Play Icon

Kto nie zostanie Zastępcą Burmistrza oraz czy w śmigielskim urzędzie nastąpią zmiany można było usłyszeć podczas czwartkowej konferencji prasowej kandydata na Burmistrza Śmigla Karola Kopienki. Zapraszamy do oglądania.

Powiązane artykuły

One Thought to “Kopienka – nastąpią zmiany w urzędzie”

  1. Obserwator

    Nie bardzo rozumiem, w czym kandydat próbuje zwietrzyć sensację. Udostępnienie informacji publicznej powinno nastąpić w ciągu 14 dni, jednak nie później niż w ciągu dwóch miesięcy. Skoro zatem kandydat składał wnioski w dniu 3 września, to musiał się liczyć z tym, że najpóźniej informacje otrzyma 3 listopada i do tego czasu Urzędowi czy Spółkom nie będzie można zarzucać bezczynności, czy czegokolwiek innego. Skoro kandydat był zainteresowany tymi informacjami, to mógł o nie wystąpić dużo wcześniej, licząc się z tym, że termin może wynieść dwa miesiące. No i co ma do tego posiłkowanie się danymi z sąsiedniego Kościana? A dlaczego kandydat nie posiada danych z np. Mosiny, Śremu albo Gostynia?

Wpisz komentarz

STOP HEJTOWI - PAMIĘTAJ - NIE JESTEŚ ANONIMOWY! Jeśli zamierzasz kogoś bezpodstawnie pomówić, musisz wiedzieć, że osobie pokrzywdzonej przysługuje prawo zgłoszenia tego faktu policji, której portal jest zobligowany wydać numer ip Twojego komputera.