NOC ZAWODOWCÓW

Weź udział w jedynej takiej nocy!

Mieszkańców naszego regionu zapraszamy na Noc Zawodowców – imprezę, która łączy w sobie promocję kształcenia zawodowego i targi pracy.  Akcja odbędzie się w Kościanie po raz pierwszy. Jej organizatorem jest Centrum Wsparcia Rzemiosła i Kształcenia Dualnego w Lesznie, a współorganizatorami Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości w Kościanie, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Franciszka Ratajczaka w Kościanie i Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Kasprowicza w Nietążkowie.

Impreza odbędzie się w piątek, 5 października 2018 r. w godz. 18-22 w ZSP im. Fr. Ratajczaka w Kościanie, ul. Wielichowska 43A.

Celem akcji jest promocja kształcenia zawodowego wśród dzieci i młodzieży, przedstawienie oferty edukacyjnej szkół. Imprezie towarzyszyć będą Targi Pracy.

Zapraszamy do kontaktu firmy poszukujące pracowników. W ramach targów będą mogły bezpłatnie zaprezentować swoją ofertę odwiedzającym. Zainteresowanych prosimy o wcześniejszy kontakt z organizatorem pod nr tel. 655 130 367.

Równie gorąco zachęcamy do udziału osoby poszukujące pracy lub te, które myślą o zmianie dotychczasowego zatrudnienia. Przyjdźcie i poznajcie oferty innych pracodawców!

Na uczestników czeka wiele atrakcji. Będzie można poznać ciekawych ludzi – rzemieślników, którzy swój zawód wykonują z pasją, wziąć udział w pokazach, degustacjach, warsztatach rusznikarskich i stolarskich, skorzystać z bezpłatnych konsultacji doradcy zawodowego i poznać swoje predyspozycje, poznać oferty firm, itp. To jedyna taka noc!

Źródło: OWP w Kościanie

Najnowsze artykuły