Znakomita gra Akademii Reissa w Lidze OZPN

Żaki Akademii Piłkarskiej Reissa – Kościan pewnie wygrały wszystkie swoje spotkania w 1. kolejce turniejowej Ligi OZPN, której spotkania rozegrano na stadionie OSiR w Gostyniu. A już w najbliższy weekend podopieczni Tomasza Woźniaka będą walczyć o utrzymanie fotelu lidera Ligi RAFiK w Granowie.Zmagania w ligach dziecięcych i młodzieżowych prowadzonych przez OZPN – Leszno rozpoczęły się pełną parą. Znakomicie w tych rozgrywkach spisują się żaki z Akademii Piłkarskiej Reissa. Reprezentacja Regionu APR złożona z wyróżniających się chłopców z powiatu kościańskiego i gostyńskiego prowadzona przez trenera Tomasza Woźniak rywalizuje w silnej grupie A, a w premierowej kolejce pokonała Kanię Gostyń II 4:0, Wisłę Borek Wlkp. 5:2 i pierwszy zespół Kani Gostyń 3:0 oraz otrzymała walkower za mecz z Dąbroczanką Pępowo (drużyna nie stawiła się na mecz).
– Stawiamy na zrównoważony rozwój naszych zawodników. Uczestnicy naszych treningów wykazujący zaawansowany poziom gry występują w Reprezentacji APR, aby mogli uczestniczyć w dodatkowych treningach, konsultacjach i różnych turniejach. Ich wyniki to wspólna ciężka praca na treningach, co świadczy o wysokim poziomie szkolenia w naszym klubie – mówi trener Rep. Regionu APR Gostyń-Kościan, Tomasz Woźniak.Równie dobrze sezon w grupie B zaliczyli ich koledzy z lokalizacji Leszno, którzy na stadionie w Starych Oborzyskach kolejno pokonali zespoły LPFA Kościan, LPFA Kościan II i gospodarza turnieju LZS Juna-Trans.A w najbliższy weekend utalentowani młodzi piłkarze z Kościana rozegrają kolejne spotkania w Lidze RAFiK, w której bronią fotela lidera. Tym razem zagrają m.in. z UKS Orlik Mosina, Dyskobolia Grodzisk Wlkp. czy UKS Orzeł Granowo. Przypomnijmy, że w poprzednim sezonie Akademia Piłkarska Reissa – Kościan była najlepszym zespołem w rozgrywkach.Skład Reprezentacji Regionu APR Gostyń-Kościan: Krystian Kuzia, Cezary Twardy, Filip Jankowiak, Mateusz Bujak, Aleksander Skoracki (bramkarz), Alan Szkudlarek (kapitan), Szymon Kozłowski, Franciszek Flis, Marcel Skórzanek, Jan Grześkowiak, Wojciech Kręglewski i Marek Zając. Trenerzy: Tomasz Woźniak i Rafał Twardy

 

 

 

 

Najnowsze artykuły