Kościan Triatlon – Nowy Dębiec już za 10 dni!

Kościan Triatlon – Nowy Dębiec już za 10 dni!

Zapraszamy do udziału i kibicowania podczas imprezy II Kościan Triathlon w Nowym Dębcu w dniu 2 września br. Głównym organizatorami są Paweł Kotas oraz samorządy Powiatu Kościańskiego, Miasta Kościan i Gminy Kościan przy wsparciu finansowym m.in. firm Creaton www.creaton.pl i Operator Gazociągów Przesyłowych Gaz-System S.A. www.gaz-system.pl oraz Międzygminnego Związku Turystycznego „Wielkopolska Gościnna” www.wielkopolskagoscinna.pl.

Już w sobotę 1 września uczestnicy będą mogli odbierać pakiety startowe w biurze zawodów przy plaży w Nowym Dębcu w godzinach 18:00-20:00. W niedzielę 2 września biuro zawodów otwarte będzie od godziny 7:30. Harmonogram startów przedstawia się następująco:

~ 9:30 – start zawodników dystans Superkrótki

~ 11:00 – start zawodników dystans 1/2IM

11:15 GREATFAMILY (więcej szczegółów w zakładce GreatFamily)

11:45 GREATKIDS (szczegółowy harmonogram w zakładce GreatKids)

~ 14:10 – start zawodników dystansu 1/4 IM

14:45 – dekoracja Superkrótki oraz GreatKids

18:00 – przewidywany ostatni zawodnik na mecie, dekoracja 1/2IM, 1/4IM

Podczas imprezy dostępne będą dwa duże parkingi. Parking nr 1 – około 800 m od strefy zmian. Wjazd i wyjazd z parkingu dostępny przez cały dzień trwania zawodów. Podczas zamknięcia trasy kolarskiej dojazd z Poznania przez Osiek a z Wrocławia przez Zgliniec, Jurkowo i Osiek. Parking nr 2 – około 400 m od strefy zmian. Wjazd i wyjazd niemożliwy podczas trwania wyścigu kolarskiego tzn. 9:30-16:30. Trasa kolarska będzie zamknięta w godzinach 9.30-16.30 i objazdy kierowane zgodnie z zatwierdzoną organizacją ruchu. Informacje o ewentualnych zmianach znajdować się będą na stronie internetowej zawodów oraz portalach społecznościowych. Więcej szczegółów na stronie www.greatman.pl

Źródło: Gmina Kościan

Najnowsze artykuły