„Zostań twarzą murala”

Akcja skierowana jest do mieszkańców Ziemi Śmigielskiej, którzy chcą wziąć udział w przedsięwzięciu upamiętnienia 100 rocznicy odzyskania niepodległości i być jedną z twarzy zamieszczonych na muralu, który jeszcze w tym roku powstanie na Szkole Podstawowej w Śmiglu.Wśród zgłoszonych kandydatów zostaną wylosowane 3 osoby, których podobizny twarzy wykonane w formie uproszczonej grafiki (zbliżone do kreskówki) znajdą się na ścianie frontowej szkoły. Mural będzie nawiązywał zarówno do Konstytucji 3 Maja, jak i 100. rocznicy odzyskania niepodległości. Łącznie na muralu znajdować się będzie 20 twarzy.Na zgłoszenia czekamy do niedzieli 12 sierpnia 2018 r. godz. 23:59.

Wystarczy wysłać e-mail na adres: promocja@smigiel.pl w tytule hasło: mural, a w treści imię i nr telefonu.Każdy uczestnik otrzyma swój indywidualny numer, o którym zostanie powiadomiony przed losowaniem mailowo. W losowaniu wezmą udział numery.

Organizatorem akcji jest Burmistrz Śmigla.

Czekamy na zgłoszenia!

Powiązane artykuły

Wpisz komentarz

STOP HEJTOWI - PAMIĘTAJ - NIE JESTEŚ ANONIMOWY! Jeśli zamierzasz kogoś bezpodstawnie pomówić, musisz wiedzieć, że osobie pokrzywdzonej przysługuje prawo zgłoszenia tego faktu policji, której portal jest zobligowany wydać numer ip Twojego komputera.