Poniedziałki z ekspertem w OWP

Aby ułatwić przedsiębiorcom oraz osobom zamierzającym założyć własną działalność gospodarczą jak najlepszy dostęp do informacji poszerzamy zakres naszych usług o bezpłatne dyżury eksperckie. Dyżury odbywać się będą w Ośrodku Stowarzyszenia Wspierania Przedsiębiorczości w Kościanie.

Oto harmonogram spotkań na sierpień:
6.08 w godz. 9.00-11.00 – konsultacje dotyczące RODO, zmian w ochronie danych osobowych poprowadzi Wojciech Dominiak z Adwokackiej Spółki Partnerskiej MSM w Lesznie
20.08 w godz. 14.00-16.00 – konsultacje dotyczące RODO, zmian w ochronie danych osobowych poprowadzi Wojciech Dominiak z Adwokackiej Spółki Partnerskiej MSM w Lesznie
27.08 w godz. 14.00-16.00 – konsultacji osobom zamierzającym rozpocząć działalność gospodarczą dotyczących m.in. wyboru najkorzystniejszych form opodatkowania, podatku VAT i innych zagadnień związanych z tematyką finansów we własnej firmie udzielać będzie doradca podatkowy Izabela Kaczmarek z Biura Rachunkowego Abacus S.C.
Osoby zainteresowane skorzystaniem z bezpłatnych porad prosimy o wcześniejsze zgłoszenie telefoniczne pod nr tel. 65 512 77 83.

Najnowsze artykuły