Wakacyjne szkolenia w OWP

Choć sezon wakacyjny w pełni, Ośrodek Wspierania Przedsiębiorczości w Kościanie nie zwalnia tempa i zaprasza właścicieli oraz przedstawicieli firm, osoby, które myślą o założeniu własnego biznesu, a także wszystkich zainteresowanych na kolejne ciekawe szkolenia.

12 lipca – odbędzie się kolejna, siódma już edycja szkolenia z zakresu RODO. Omawiane będą zmiany w ochronie danych osobowych, które weszły w życie od maja tego roku.

19 lipca zapraszamy na warsztaty „Zarządzanie zmianą”. Rutyna to nasz największy wróg, który ogranicza rozwój osobisty i zawodowy. Przeciwwagą dla niej jest ZMIANA. To ona jest siłą napędową życia, szeroko pojętej działalności i kariery. Podczas warsztatów dowiecie się jak oswoić zmiany i wykorzystać je do osiągania sukcesów.

1 sierpnia odbędzie się szkolenie pod hasłem „Skuteczna strategia e-sprzedaży”. To pierwsze w regionie szkolenie, podczas którego uczestnicy dowiedzą się jak skutecznie sprzedawać przez internet, jak poprawić wyniki e-sklepu oraz jak pozyskać nowe rynki zbytu i nowych klientów.

Wszystkie spotkania odbędą się w Ośrodku Wspierania Przedsiębiorczości w Kościanie, ul. Dworcowa 1 (budynek dworca PKP, I piętro). Więcej informacji o programach szkoleń i zapisach znajdziecie pod nr 65 512 77 83, na stronie internetowej www.owp.koscian.pl oraz na facebooku.

Najnowsze artykuły