Szkolenie w OWP Kościan

Dyrektorów, menagerów, kadrę zarządzającą oraz wszystkich zainteresowanych zapraszamy na trzydniowe warsztaty pod hasłem Menager coachem czyli nowy wymiar zarządzania.

Szkolenie odbędzie się w dniach 19,20 i 21 czerwca 2018 r. w godz. 10-16 w siedzibie Ośrodka Wspierania Przedsiębiorczości w Kościanie, przy ul. Dworcowej 1 (budynek dworca PKP, I piętro).

Celem szkolenia, które poprowadzi doświadczony coach i trener biznesu Jolanta Wojciechowska jest wzmocnienie kompetencji menagerskich poprzez zastosowanie elementów coachingu w procesie zarządzania.

Coraz powszechniejszy jest pogląd, iż jedną z najważniejszych wartości, jakie wnoszą menedżerowie w rozwój swojej organizacji jest systematyczne podnoszenie kwalifikacji i wzmocnienie zaangażowania podległych pracowników. Wdrożenie filozofii zarządzania przez coaching sprzyja powstawaniu kultury organizacyjnej promującej wysoką wydajność pracy. W tym ujęciu coaching staje się strategią osiągania długofalowej przewagi konkurencyjnej poprzez pełne wykorzystanie potencjału kadrowego i intelektualnego.

Uczestnik szkolenia:

  • pozna elementy coachingu przydatne w pracy menagera,
  • zapozna się z zasadami ich wykorzystywania w procesie zarządzania,
  • przećwiczy korzystanie z narzędzi oraz metod.,
  • będzie potrafił pomóc pozytywnie przeformułować problem na rozwiązanie
  • wykształci umiejętność wspólnego wyznaczania celów
  • udoskonali umiejętność udzielania feedbacku
  • będzie miał gotowość zastosowania wyuczonych elementów w praktyce

Główną korzyścią, jaką wyniosą uczestnicy projektu jest odkrycie podejścia i narzędzi coachingowych jako skutecznej metody w procesie świadomego zarządzania i rozwoju. Możliwość praktycznego przećwiczenia poznanych narzędzi oraz umiejętność adekwatnego dobrania i zastosowania ich w codziennej pracy menagera.  Cena szkolenia 500 zł + VAT za osobę  obejmuje: 3 dni szkolenia, materiały, catering (kawa, herbata, woda, ciasteczka), certyfikat potwierdzający odbycie szkolenia.

Zgłoszenia przyjmujemy do 14 czerwca 2018 roku do godz. 15:00. Liczy się kolejność zgłoszeń. Liczba miejsc ograniczona. Więcej informacji pod nr telefonu 65 512 77 83 oraz na stronie www.owp.koscian.net.

źródło: Ośrodek Wspierania Przedsiębiorczości w Kościanie

 

 

Najnowsze artykuły