Nowe spotkania w OWP

Ośrodek Wspierania Przedsiębiorczości w Kościanie przygotował dla mieszkańców powiatu kościańskiego ofertę spotkań  szkoleniowo-informacyjnych.

5 czerwca w godz. 9-15 wspólnie z Instytutem Masz w Sobie Moc zapraszamy przedsiębiorców do siedziby OWP w Kościanie na bezpłatne konsultacje dotyczące możliwości pozyskania środków na kursy, szkolenia i warsztaty dla właścicieli i pracowników firm. Pomożemy w pozyskaniu środków na usługi rozwojowe i zorganizujemy potrzebne szkolenie. Dzięki projektowi firmy mogą podnieść kompetencje pracowników oraz kadry zarządzającej, a co za tym idzie stać się bardziej konkurencyjne na rynku.

Również 5 czerwca, wszystkich zainteresowanych tematyką RODO, którzy jeszcze nie zdążyli zapoznać się ze zmianami funkcjonującymi od 25 lipca,  zapraszamy na płatne szkolenie pt. „RODO zmiany w ochronie danych osobowych w 2018 r.”. Tym razem odbędzie się ono w Śmiglu w restauracji Poemat, ul. Leszczyńska 22B, w godz. 9-12. Prawnicy Adwokacjiej Spółki Partnerskiej Malczewski Stoczczak Matyaszczyk z Leszna opowiedzą o tym co zrobić, by być w zgodzie z nowymi uregulowaniami. Partnerem akcji jest Urząd Miejski Śmigla.

Tego samego dnia (5 czerwca) w godz. 12-14 zapraszamy mieszkańców gminy Czempiń do odwiedzenia Mobilnego Punktu Ośrodka Wspierania Przedsiębiorczości, który stacjonował będzie w Urzędzie Gminy Czempiń. Będzie można uzyskać informacje dotyczące m.in. możliwości pozyskania środków na rozpoczęcie i rozwój własnej działalności gospodarczej.

Menagerów, dyrektorów, kadrę zarządzającą oraz wszystkich zainteresowanych zapraszamy na trzydniowe płatne warsztaty „Menager coachem czyli nowy wymiar zarządzania”. Poprowadzi je doświadczony coach i trener biznesu Jolanta Wojciechowska. Zajęcia odbywać się będą od 19 do 21 czerwca 2018 r. w godz. 10-16 w Ośrodku wspierania Przedsiębiorczości w Kościanie, ul. Dworcowa 1. Celem szkolenia jest wzmocnienie kompetencji menagerskich poprzez zastosowanie elementów coachingu w procesie zarządzania. Główną korzyścią, jaką wyniosą uczestnicy projektu jest odkrycie podejścia i narzędzi coachingowych jako skutecznej metody w procesie świadomego zarządzania i rozwoju. Możliwość praktycznego przećwiczenia poznanych narzędzi oraz umiejętność adekwatnego dobrania i zastosowania ich w codziennej pracy menagera.

Więcej informacji – terminy zgłoszeń, program szkolenia itp. pod nr tel. 65 512 77 83 oraz na stronie internetowej www.owp.pkoscian.net.

źródło: Ośrodka Wspierania Przedsiębiorczości w Kościanie

Najnowsze artykuły