Tydzień bibliotek

Co roku w dniach 8-15 maja 2018 roku organizowany jest Ogólnopolski Tydzień Bibliotek. Także Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Krzywiń przygotowała cykl wydarzeń, które mają uświetnić ten wyjątkowy okres:

  1. 8 maja 2018 r. o godz. 16.00 w Filii Bibliotecznej w Lubiniu odbędzie się podsumowanie konkursu „Wzorowy Czytelnik Roku 2017”.
  2. 15 maja 2018 r. godz. 10.00 Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Krzywiń – Klub „Twórczy Zakątek” podsumowanie Gminnego Konkursu Czytelniczego dla najmłodszych pod nazwą „Polubić czytanie”.
  3. 17 maja 2018 r. o godz. 9.00 i 11.00 w Domu Strażaka w Krzywiniu odbędą się spotkania autorskie z Panem Wiesławem Drabikiem – pisarzem i ilustratorem, autorem książek dla dzieci.
  4. Filia Biblioteczna w Bieżyniu we współpracy z Zespołem Szkół i Placówek Oświatowych w Bieżyniu przygotowuje Konkurs Recytatorski dla uczniów z klas VI
    i VII Szkoły Podstawowej.  Źródło: krzywin.pl

Powiązane artykuły

Wpisz komentarz

STOP HEJTOWI - PAMIĘTAJ - NIE JESTEŚ ANONIMOWY! Jeśli zamierzasz kogoś bezpodstawnie pomówić, musisz wiedzieć, że osobie pokrzywdzonej przysługuje prawo zgłoszenia tego faktu policji, której portal jest zobligowany wydać numer ip Twojego komputera.