III miejsce 8-latków

W dniach 23-25.04.2018 w Wolsztynie odbyły się Finały Wojewódzkie Turnieju Z Podwórka Na Stadion o Puchar Tymbarku w kategoriach U-12, U-10 i U-8.

W kategorii U -12 wystąpił zespół Szkoły Podstawowej nr 4. Chłopcy w rozgrywkach grupowych zremisowali 5:5 z SP Opalenica oraz pokonali 5:1 FA Piła i awansowali do pierwszej szesnastki turnieju. W meczu o awans do pierwszej ósemki rywalizowaliśmy z SP 18 Kalisz. W regulaminowym czasie padł remis 0:0 , w serii rzutów karnych przegraliśmy 4:5 i odpadliśmy z dalszych rozgrywek. W tej kategorii rywalizowały 33 drużyny.

W kategorii U-8 wystąpił zespół UKS Czwórka Kościan. Pokonaliśmy kolejno zespoły Fair Play Złotów 8:1, SP Tuliszków 4:0 i SPKP MOS Słupca 3:2 i awansowaliśmy do pierwszej ósemki. W meczu o awans do pierwszej czwórki wygraliśmy 2:1 z Jedynką Trzemeszno. W półfinale zmierzyliśmy się z SP 51 Poznań przegrywając 4:1. W meczu o trzecie miejsce wygraliśmy 1:0 z SP Dąbrowa. Jakub Skoracki uznany został za Najlepszego Zawodnika Turnieju Finałowego. W kategorii U-8 rywalizowały 24 drużyny.

Składy drużyn:

U-8: Dawid Łupicki, Oliwier Tomkiewicz, Wiktor Mierzyński, Frank Kędzia, Jakub Skoracki, Kacper Narożny, Eliasz Skorczyk, Hipolit Józefowski, Mateusz Kamiński, Konrad Nowak, trener Waldemar Wojtkowaik

U-12: Mikołaj Siejek, Sergiusz Kowalczyk, Igor Lajszner, Hubert Schwarz, Mikołaj Iwaszczuk, Igor Żeganowski, Paweł Ratajczak, Kamil Sikora, Nikodem Kurowski, Filip Przybyła, opiekun Waldemar Wojtkowiak

Najnowsze artykuły