Ośrodku Wspierania Przedsiębiorczości w Kościanie zaprasza na szkolenia

Ośrodek Wspierania Przedsiębiorczości w Kościanie zaprasza wszystkich zainteresowanych na szkolenia, które odbędą się w najbliższym czasie. Będzie one dotyczyły zmian w podatku VAT w 2018 r., rewolucji, jaka czeka lekarzy w związku z e-ZLA, sposobach radzenia sobie z kłopotliwym dłużnikiem oraz poznawania możliwości programu MS Excel.

19 kwietnia w godz. 10-13 zachęcamy do udziału w szkoleniu pod hasłem „Podatek VAT – wszystko o zmianach w 2018 r.”. Omawiane będą m.in. mechanizm podzielonej płatności, odwrotne obciążenie i wątpliwości z jego stosowaniem w budownictwie, nowe zasady przywrócenia wpisu do rejestru VAT, rejestr podatników wykreślonych z VAT itp.

24 kwietnia w godz. 13-14 zapraszamy lekarzy i przedstawicieli zawodów medycznych na szkolenie „Elektroniczne Zwolnienia Lekarskie” podczas którego przedstawiciele inspektoratu ZUS w Kościanie opowiedzą o tym jak wystawić e-ZLA na Platformie Usług Elektronicznych (PUE), jakie są sposoby podpisywania elektronicznych zwolnień lekarskich i jakie korzyści niesie ze sobą wystawianie zwolnień elektronicznych.

25 kwietnia adwokat Tomasz Kirstajn z Adwokackiej Spółki Partnerskiej Malczewski Stoczczak Matyaszczyk w Lesznie przedstawi sposoby radzenia sobie z kłopotliwym dłużnikiem na etapie przedprocesowym i podczas egzekucji.

26 i 27 kwietnia zapraszamy do udziału w szkoleniu pod hasłem „MS Excel od podstaw”, na którym uczestnicy poznają zasady korzystania z jednego z najbardziej uniwersalnych programów przydatnych w różnych branżach.

Natomiast 8 maja zapraszamy na specjalistyczne szkolenie pod hasłem „RODO – zmiany w ochronie danych osobowych w 2018 r.” skierowane do Ośrodków Szkolenia Kierowców.

Wszystkie szkolenia odbywać się będą w siedzibie OWP w Kościanie, przy ul. Dworcowej 1 (budynek dworca PKP, I piętro). Więcej informacji o rekrutacji oraz o szczegółach szkoleń znajdziecie pod nr telefonu 65 512 77 83, na www.owp.koscian.net oraz na facebooku @SWPkoscian.

źródło: Ośrodka Wspierania Przedsiębiorczości w Kościanie

Najnowsze artykuły