Akademii Piłkarskiej Reissa – Kościan

Featured Video Play Icon

Zobaczcie uśmiechnięte twarze i grę na wysokim poziomie młodych piłkarzy Akademii Piłkarskiej Reissa – Kościan, których prowadzą trenerzy Maciej Sołtysiak i Tomasz Woźniak. Krótki reportaż z dnia treningowego powstał w Hali Sportowej przy Zespole Szkół im. Marii Konopnickiej w Kościanie.Akademia Piłkarska Reissa to klub działający w ponad 100 lokalizacjach usytuowanych w województwach: wielkopolskim, kujawsko-pomorskim, lubuskim i zachodnio-pomorskim. Od kilku lat jest również obecna w Kościanie. Główną ideą szkolenia w akademii jest zapewnienie każdemu z zawodników poczucia spełnienia i możliwości czerpania jak największej radości z samej gry.

– Naszym zadaniem na etapie piłkarskiego rozwoju dzieci jest nie tylko doskonalenie techniki, lecz również kształtowanie charakteru i pozytywnego podejścia do życia i piłki nożnej. Prawdziwą radość z futbolu najlepiej można odczuć wspólnie, dlatego też duży nacisk kładziemy także na integracje i zespołowość – mówi wicedyrektor ds. sportu, Bartosz Kujawa.

Wraz z pierwszymi promieniami słońca Akademia Piłkarska Reissa ogłasza nabory w kategoriach wiekowych: 4-6 lat (skrzat), 7-9 lat (żak), 10-11 lat (orlik), 12-13 lat (młodzik), 14-15 lat (trampkarz), 16-17 lat (junior młodszy). Jak wyglądają treningi w Akademii Piłkarskiej Reissa – Kościan można zobaczyć na filmie:

 

 

 

 

 

 

Najnowsze artykuły