Liman w Promieniu!

Szymon Liman, niespełna 18-letni, utalentowany bramkarz Obry Kościan spędzi rundę wiosenną w Promieniu Krzywiń! W lidze okręgowej młody golkiper będzie zdobywał doświadczenie, które w przyszłości ma mu zapewnić bluzę z numerem 1 w ,,świątyni’’ klubu z Kościana. – Aktualnie załatwiamy ostatnie formalności związane z wypożyczeniem. Cieszymy się, że pomimo licznych ofert, Szymon wybrał możliwość rozwijania swoich umiejętności w naszym klubie – tłumaczy Przemysław Kaczor, prezes Promienia. Przyjście Limana nie oznacza automatycznie, że stanie się on podstawowym bramkarze. – Będzie rywalizował z innym ,,młodzieżowcem’’ – Michałem Sosnowskim. Z trenerem Markiem Sową ustaliliśmy, że oboje będą otrzymywali szanse. Liczymy, że rywalizacja przyniesie wymierne korzyści obu młody bramkarzom, jak również całemu naszemu klubowi – dodaje Kaczor. W pierwszym meczu rundy wiosennej, jedenastka z Krzywinia wyjeżdża do Sarnowej, gdzie w niedzielę, 18 marca br., zmierzy się z tamtejszą Sarnowianką. (AK)

Najnowsze artykuły