Nie żyje Antoni Nowak

Dziś rano, tj. 28 lutego br., zmarł Antoni Nowak, radny Rady Miejskiej Krzywinia i przewodniczący miejscowego Komitetu Osiedlowego.

Lokalna społeczność z niedowierzaniem, wielkim smutkiem i poczuciem ogromnej straty przyjęła wiadomość o jego śmierci. Śp. Antoni Nowak był inicjatorem wielu społecznych, integracyjnych oraz inwestycyjnych przedsięwzięć na terenie miasta i gminy Krzywiń. Był osobą charyzmatyczną, uśmiechniętą, zawsze pełen wigoru i zapału do działania. Udzielał się społecznie, aktywnie uczestnicząc w wielu wydarzeniach na terenie miasta, gminy i powiatu.  Uroczystości pogrzebowe odbędą się w sobotę, 03 marca br., o godzinie 11:00, w kościele parafialnym pw. Św. Mikołaja w Krzywiniu. Po mszy pogrzebowej nastąpi przejście pod kościół Wszystkich Świętych w Krzywiniu przy ul. Chłapowskiego, skąd wyruszy kondukt pogrzebowy.

 

 

Powiązane artykuły

Wpisz komentarz

STOP HEJTOWI - PAMIĘTAJ - NIE JESTEŚ ANONIMOWY! Jeśli zamierzasz kogoś bezpodstawnie pomówić, musisz wiedzieć, że osobie pokrzywdzonej przysługuje prawo zgłoszenia tego faktu policji, której portal jest zobligowany wydać numer ip Twojego komputera.